Poznaj naszą firmę

Nasza firma działa na rynku od 1995 roku.


Celem nadrzędnym naszej firmy jest reprezentowanie i ochrona interesów Klienta wobec towarzystw ubezpieczeniowych, jak również profesjonalna pomoc i nadzór w procesie likwidacji szkód.

Dzięki utrzymywaniu obsługi na wysokim poziomie możemy pochwalić się wieloletnią współpracą z naszymi stałymi Klientami, co z pewnością zobowiązuje nas do jeszcze lepszej pracy i dopasowywaniu usług do zmieniających się potrzeb ubezpieczeniowych.

Sukces firmy to również kadra specjalistów ubezpieczeniowych, prawników oraz radców prawnych specjalizujących się w prawie ubezpieczeniowym, dających gwarancje rzetelności oferowanych przez nas usług.

Constans Broker Sp. z o.o. została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bielsku - Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000139067.

Działalność brokerską Spółka Constans Broker wykonuje na podstawie koncesji Komisji Nadzoru Finansowego - Zezwolenie nr 1165/02

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych oraz współzałożycielem Grupy Conecto Broker.


Dlaczego warto z nami współpracować?

Jakość usług

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie

Kompleksowy program

Pośredniczymy przy zawieraniu wszystkich dostępnych rozwiązań na rynku ubezpieczeń

Odpowiedzialność

Wspomagamy Klientów w likwidacji szkód oraz organizujemy audyty majątkowe.

Doświadczenie

Działamy na rynku ubezpieczeń ponad 25 lat